StarTech.com 5m Fiber Optic Cable - Multimode Duplex 50/125 - LSZH - LC/LC - OM2 - LC to LC Fiber Patch Cable

StarTech.com 5m Fiber Optic Cable - Multimode Duplex 50/125 - LSZH - LC/LC - OM2 - LC to LC Fiber Patch Cable - Netwerkkabel - LC multi-modus (M) naar LC multi-modus (M) - 5 m - glasvezel - duplex - 50 / 125 micron - voor P/N: GLCLHSMDSTTA, GLCSXMMDST, GLCSXMMDSTT, JD118BST, MASFP1GBSXST, SFP100BFXST
23.3 incl. btw
19.26 € excl. btw
Aantal
BESTEL
1 OP VOORRAAD
(Disponible 48h)
Categorie Netwerkkabels
Fabrikant STARTECH
Modèle 5m Fiber Optic Cable - Multimode Duplex 50/125 - LSZH - LC/LC - OM2 - LC to LC Fiber Patch Cable
Model StarTech.com
Artikel nummer 50FIBLCLC5
De 50FIBLCLC5 5 m lange LSZH LC naar LC glasvezelkabel biedt 50/125 micron glasvezel voor high-speed, high-bandwidth dataoverdracht via gigabit Ethernet- en Fiber Channel-netwerken, met ondersteuning van duplex multimode-applicaties.¶Deze LC-LC-patchkabel is omgeven door een LSZH (Low-Smoke, Zero-Halogen) brandvertragende mantel om rook, toxiciteit en corrosie tot een minimum te beperken bij blootstelling aan sterke warmtebronnen, in het geval van brand. Daardoor is het bij uitstek geschikt voor industriŽle toepassingen, centrale kantoren en scholen alsmede in woningen waarbij moet worden voldaan aan bouwverordeningen.¶Elke duplex 50/125 (OM2) multimode glasvezelpatchkabel is individueel getest en valt altijd binnen de acceptabele optische insteekverliesgrenzen voor gegarandeerde compatibiliteit en 100% betrouwbaarheid.
Specificaties
ProductbeschrijvingStarTech.com 5m Fiber Optic Cable - Multimode Duplex 50/125 - LSZH - LC/LC - OM2 - LC to LC Fiber Patch Cable - netwerkkabel - 5 m
Garantie van de fabrikantLevenslange beperkte garantie
TypeNetwerkkabel
TechnologieDuplex glasvezel
Connector(s)2 x LC multi-modus - mannetje
Connector(en) (andere kant)2 x LC multi-modus - mannetje
Lengte5 m
Diameter kern/plaatbedekking50 / 125 micron
Type glasvezelMulti-modus
Connector2 x LC multi-modus - male
Ontworpen voorP/N: 3CSFP91ST, EXSFP1GESXST, GLCLHSM10PST, GLCLHSMD10ST, GLCLHSMDST, GLCLHSMDSTTA, GLCSXMM10PST, GLCSXMMDST, GLCSXMMDSTT, GLCSXMMRGDST, J4858C10PKST, J4858CST, J4859C10PKST, J4859CST, JD118BST, MASFP1GBSXST, SFP100BFXST, SFPF1302C, SFPGESST, SFPGLCLHSMST, SFPGLCSXMMST, SFPSXMM
Aansluitingen2 x LC multi-modus - male
Aansluitingen (andere kant)2 x LC multi-modus - male
Aansluiting (tweede uiteinde)2 x LC multi-modus - male
Prijzen en informatie onder voorbehoud van fouten of weglatingen – Niet-contractuele foto's
* De voorraden en leveringstermijnen kunnen op elk moment gewijzigd worden.

SUPPORT

- Betalingsmiddelen
- Vervoertechnieken
- Inschrijving
- Onze merken
- Wie zijn we?
- Bestellingsopvolging
- Faq
- verkoopvoorwaarden
- Uw klant code
- Contactgegevens

BETALINGSMIDDELEN

- Bancontact
- Virement Bancaire
- Facturation
- Visa
- Mastercard
- Maestro
- Res

Bancontact Virement bancaire RES+ Visa Mastercard Maestro

OPTIGROUP DIVISIONS

- Optinet
- Opticall
- Optitech
- Optisave
- Optishop

CONTACT

Optigroup sprl
Avenue Henri Conscience, 94
1140 Bruxelles - Belgique
Tel : +32.(0)2 726 21 32
Fax : +32.(0)2 726 21 40

TVA : BE0456.984.816
R.C.B.600.916

facebook
Optishop Computerwinkel - koop informatica en computer accessoires online - online shop voor elektronica - Belgïe - Brussels - Evere